Про компанію

1 Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОД-ІНВЕСТ» є потужною виробничою компанією кондитерських виробів в самому центрі України та займає одне з провідних місць серед виробників печива в Україні.

2 Товариство «ПРОД-ІНВЕСТ», започаткувавши свою виробничу діяльність у 1998 році з виробництва цукрового печива, досягло великого розвитку та успіху у виробництві кондитерських виробів. З 2005 року компанія почала виготовляти продукцію під власною торговельною маркою «ЖОРИК-ОБЖОРИК».

3 На сьогоднішній день асортимент товару нараховує більш ніж шістдесят найменувань, включаючи такі групи товарів, як: цукрове та затяжне печиво, крекери, вафельні трубочки з різноманітними наповнювачами, драже, тощо.

4 ТОВ «ПРОД-ІНВЕСТ» пропонує до продажу високоякісне печиво, яке відповідає усім вимогам державних стандартів. Товариство здійснює виробництво продукції з дотриманням вітчизняних норм та міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування.

5 Виробництво продукції здійснюється за допомоги новітньої високопродуктивної техніки, з використанням найсучасніших технологій та завдяки кваліфікованим спеціалістам. Розробкою технологій і запуском високоякісних кондитерських виробів займаються спеціалісти, які пройшли відповідну атестацію та навчання.

6 Товариство «ПРОД-ІНВЕСТ» співпрацює з вітчизняними підприємствами з продажу кондитерських виробів, займається виготовленням товару по індивідуальним замовленням. Продукція ТОВ «ПРОД-ІНВЕСТ» знайома іноземним компаніям та споживачам за кордоном, серед яких: Литва, Молдова, Румунія, Вірменія, Грузія, Азербайджан, Туреччина та інші.

7 Серед пріоритетів компанії є: постійна турбота про якість продукції, використання натуральних інгредієнтів, удосконалення діючих та впровадження нових технологій у виробництві, розширення асортименту товарів, доступна ціна.

8 Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання технологій, використання якісної сировини та матеріалів, досвід кваліфікованих спеціалістів є запорукою високої якості продукції ТОВ «ПРОД-ІНВЕСТ». Головний офіс та виробничі потужності компанії розташовані у м. Кіровоград, Україна.